Ювелірний форум Brillianty.net — діаманти, золото, ювелірні вироби та магазини

Выбор оптики для работы с мелочью : Курилка

Діаманти, дорогоцінне, напівдорогоцінне та декоративне каміння, золото, срібло, ювелірні вироби та магазини. Поради ювелірів та гемологів. Відгуки про магазини. Розділи для продажу діамантів і напівдорогоцінного каміння, срібних та золотих прикрас.


 
Мобільний вигляд

Часовий пояс UTC + 2 годин



Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Выбор оптики для работы с мелочью
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2012, 08:52 
Офлайн

З нами з: 24 листопада 2012, 08:49
Повідомлень: 1
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Здравствуйте мастера ! К ювелирному делу я не имею никакого отношения, у меня другой профиль: мастер по ремонту сложно бытовой техники и электроники. Но вопросы обсуждаемые в этой теме, для меня актуальны. Мне уже 45 и естественно зрение подсело, а для специалиста такого профиля как у меня, зрение прежде всего. Сейчас работаю в очках +1.25, но это так, для средних работ. Мелочёвку я в них не вижу.
Вопрос собственно такой: нужна оптика для работы. За микроскоп уже думал. Хочу преобрести МБС-9, их у нас валом, но мне это проблему не решает. Я могу рассматривать с ним маленькие участки, но для больших, он непригоден. На профессиональных форумах по ремонту бытовой техники, этот вопрос обсуждался уже не раз, но как говорится каждый кулик-своё болото хвалит.
Хотел купить линзу (китайскую), говорят полный отстой. Вот думаю прикупить бинокулярные очки (говорят тоже отстой ), но что бы фокусное расстояние было 250-300мм, меньше меня не устраивает, а так же хорошее увеличение на этом расстоянии. USB микроскоп не советовать. Есть у меня такая вещь. Второй год уже валяется, хотя брал я его больше чем за $200. Меня интересует только не электронная оптика. Жду ваших советов.
Спасибо за ответы. С ув, Михаил.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron

Elitegold.com.ua, Фианит — цена

 
jewellery forum sitemap

Happily hosted on Mirohost. Developed by Ideas Bureau Slav.ua